KONST / Litografier / Grafiskt blad 12931033
nr 1293 1033
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Grafiskt blad, oramad, bladets mått: 75x52 cm
Kondition: skador
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:14:24
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg